SPLŇTE SI SVŮJ SEN

hledání Vašeho ideálního domova je u konce

Záměrem projektu je vytvořit novou kvalitu bydlení, odpovídající nejvyšším standardům, přinášíme zcela novou koncepci, splňující nejvyšší požadavky na bydlení a individualitu budoucích majitelů domů.
Projekt jsme zasadili do klidného prostředí obce Dolní Studénky, která leží 3,5 km jižně od Šumperka a ve které se nachází veškerá občanská vybavenost. 8 exkluzivních rodinných domů disponuje důvtipným rozdělením vnitřních prostor tak, abyste si bydlení opravdu zamilovali. Celý projekt klade maximální důraz na soukromí majitelů domů, proto má každý dům rozsáhlou zahradu. Důraz zároveň klademe na bezpečí budoucích majitelů. Bezpečnost vašeho bydlení je zajištěna oplocením celého pozemku se vstupní branou a vjezdem na dálkové ovládání.

Toto bydlení je opravdu nový standard luxusu a funkčnosti
a právem si zaslouží název Domy Dolní Studénky.

Návrh a vizualizace Vašeho interiéru

Součastí prodejní ceny domu jsou služby interiérového designéra, která na základě Vašich představ, požadavků, navrhne a vytvoří profesionálné 3D výstup.

Designové oplocení do ulice

Urbanistickou citlivost vilové čtvrti Domy Dolní Studénky pomáhá utvářet designové oplocení pozemků směrem do ulice, které je tvořeno moderními panely na podezdívce, ploty mezi zahradami jsou tvořeny drátěným pletivem.

Vjezdová brána na dálkové ovládání

Oplocení pozemku směrem do ulice je doplněno o vstupní branku a el. posuvnou vjezdovou bránu s dálkovým ovládáním.

Při projektování byly jedním z našich cílů nízké náklady na vytápění. Proto jsme maximálně využívali principů výstavby pasivních domů. Použili jsme výjimečně izolující stěny, okna zasklená izolačními trojskly a mimořádně silné izolace střechy, jejichž tepelné parametry dosahují hodnot doporučených pro stavbu pasivního domu. Zvětšili jsme prosklené plochy, abychom využili energii slunečních paprsků. Do Vašich domů jsme nainstalovali teplovodní sálavé podlahové vytápění, které umožní snížení spotřeby energie na vytápění.